9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Інженерна техніка Збройних сил України витягне танкер Delfi з води

28-ма окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу Сухопутних військ Збройних сил України витягне судно Delfi з води поблизу населеного пункту Чорноморське.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

До операції буде залучено 3 броньовані гусеничні тягачі БТС-4 та 2 колісні тягачі МАЗ та КрАЗ з тралами, а також особовий склад військової частини.

Завдання військових, перемістити танкер на берег.

“Операція дуже непроста у технічному виконанні, потребує точних й неквапливих дій. Через те, що військова техніка універсальна і її призначення може бути не лише військовим, а й гуманітарним, то ми прийшли на допомогу. На разі ми вже на завершальному етапі операції, чекаємо, поки судно доставлять до Чорноморська і розпочнемо роботу”, – повідомили в бригаді.

Судно Delfi сіло на мілину поблизу одеського пляжу ще 22 листопада 2019, тоді ж Водолазна школа ВМС взяла участь в порятунку екіпажа танкеру.

Вони оперативно організували рятувальну операцію, висадились на аварійне судно і, не дивлячись на штормове море, безпечно евакуювали екіпаж.

Згодом до ліквідації наслідків аварії танкеру Delfi було залучено Військово-Морські Сили ЗС України – плавзасоби займалися збиранням і локалізацією бруду та сміття на морській поверхні біля затонулого судна.

blank
Танкер Delfi поблизу одеського пляжу Фото: Володимир Трофімов

Нещодавно танкер вдалось транспортувати у напрямку міста Чорноморськ де вже спецтехніка та особовий склад ЗСУ, а саме 28-ма механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу, витягне судно Delfi з води.

Найімовірніше після того розпочнеться процес утилізації цивільного судна від якого відмовився колишній власник і тому весь процес з його підйому та транспортування було покладено на державу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають