9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

Зроблено перший крок для початку будівництва Київської обхідної дороги

Кабінет міністрів затвердив проєкт Постанови «Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу “Укравтодору”.

Прийнятий проєкт Постанови успішно пройшов антикорупційну експертизу НАЗК.
 
Відбір виконавця робіт для будівництва проєктних ділянок ВКАД вже розпочався на майданчику «Playtender», який є сертифікованим майданчиком системи «Prozorro». Набір функцій майданчику адаптовано до умов експериментальної процедури.

Йдеться про будівництво першої ділянки дороги, а саме 18-кілометрового відрізка від траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп.

Категорія нової автомобільної дороги – Іа. Будівельна довжина – 18,050 км.

Кількість штучних споруд – 9, з яких:

  • мости – 2 шт.;
  • шляхопроводи – 6 шт.;
  • естакади – 1 шт.

Конкурсний відбір проходитиме у три етапи:

  • І етап – вираження зацікавленості;
  • ІІ етап – подання кваліфікаційних пропозицій;
  • ІІІ етап – оцінка комерційних пропозицій Учасників.

Такий порядок документів відповідає стандартним процедурам, які застосовуються на проєктах ЄІБ, ЄБРР та Світового банку.

blank

За результатами експерименту Укравтодор та Міністерство інфраструктури ініціюватиме вдосконалення наявного інструментарію системи ProZorro.

На цьому етапі була досягнута домовленість між замовником робіт та системою ProZorro щодо обміну інформацією про хід закупівель. Наступний крок до інтеграції – автоматизація обміну інформацією з системою ProZorro.

Зазначається, що новозбудована об’їзна дорога об’єднає усі міжнародні траси, які зараз транзитом проходять через місто. Вона складатиметься з 7 ділянок та великого мостового переходу південніше Києва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають