9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Житлові багатоповерхівки Києва отримають техпаспорти

У Київраді вирішили провести інвентаризацію багатоквартирного житлового фонду та забезпечити всі багатоквартирні будинки столиці техпаспортами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КМДА.

Чинні техпаспорти на будинки були розроблені ще за часів СРСР і втратили актуальність, а деякі з них і зовсім були загублені. Підрахунок вартості заходів планують доручити Департаменту комунальної власності Київської міськдержадміністрації та районним у Києві держадміністраціям.

Також передбачено, що всі районні в місті Києві державні адміністрації повинні вжити заходів щодо інформування населення району про початок процедури відновлення технічної документації на багатоквартирні будинки. Крім інвентаризації самих будинків планується проінвентаризувати й земельні ділянки, на яких вони знаходяться.

Передбачається, що технічна документація на багатоквартирні будинки буде виготовлятися у двох примірниках — один з примірників передається управляючому багатоквартирного будинку, а другий примірник зберігається в районній адміністрації.

Для реалізації плану також передбачено створити в інформаційно-телекомунікаційній системі “Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва” окремий розділ для розміщення інформації про технічну документацію на багатоквартирні будинки. Весь план заходів планується реалізувати до кінця 2022-го року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають