9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Житомир закупить 50 нових тролейбусів за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку

Влада Житомира планує закупити 50 нових тролейбусів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує надати Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінню довгострокове фінансування в розмірі 12 мільйонів євро на закупівлю 50 нових тролейбусів і ремонтного діагностичного обладнання.

Про це передає УНІАН, з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради.

Оновлення парку на сучасні тролейбуси дасть можливість продовжити транспортну реформу в Житомирі і значно підвищити комфорт перевезень пасажирів. Дуже важливо, що ми зможемо не тільки оновити тролейбусний парк, а й значно поліпшити технічну ремонтну базу для міського електротранспорту », – повідомив на церемонії підписання Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Співпраця з ЄБРР буде передбачати інвестування в поліпшення інфраструктури громадського транспорту Житомира шляхом закупівлі нових тролейбусів і супутнього ремонтного і діагностичного устаткування, ремонту і модернізації депо, тягових підстанцій, розширення тролейбус ної контактної мережі.

Представники ЄБРР відзначили, що дана угода передбачає терміни погашення кредиту до 13 років включно із трирічною відстрочкою погашення основної суми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають