9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Зерновий термінал ЕВТ почав будівництво нового причалу з “екологічних” шпунтів (фото)

На терміналі ЕВТ стартувало будівництво нового універсального причалу №3. В цей час вже виконані роботи по спорудженню анкерного ряду. Ведеться занурення шпунтових паль.

 Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що завершити роботи планується до кінця жовтня 2020 року.

“Для будівництва причалу буде використано 750 тонн сталевих шпунтових паль, які в повному обсязі доставлені на територію терміналу напередодні морським судном. Шпунт виготовлений в Люксембурзі. Його головна особливість в тому, що він повністю зроблений з переробленої сировини (металобрухту)”, – йдеться в повідомленні компанії.

Крім того, за технічними характеристиками шпунт відрізняється легкістю, що дозволяє виконати будівництво терміналу в найкоротші терміни. При цьому гарантується міцність і довговічність такої конструкції.

Зазначається, що забивання шпунта виконує ТОВ “ТІС-Гідротехніка” – новий підрядник з досвідом в будівництві водних споруд.

Зазначимо, довжина першої черги нового причалу №3 складе 180 м, глибина – 11,5 м. На причалі буде встановлена ​​суднонавантажувальна машина NEUERO. Спеціалізація причалу — універсальний — дасть можливість на першому етапі вдвічі збільшити обсяги відвантаженого на судна зерна, а надалі перевалювати й інші типи вантажів в залежності від розвитку комплексу та будівництва нових терміналів.

Зараз ЕВТ експлуатує власний причал №4 довжиною 280 м. Після введення в експлуатацію наступного причалу їх довжина складе 460 м, що дозволить проводити одночасне навантаження двох великотоннажних суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають