9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Днопоглиблювальне судно “Меотида” почало днопоглиблення в акваторії Маріупольського морського порту

Днопоглиблювальне судно “Меотида” прибуло в акваторію Маріупольського морського порту і вже приступило до виконання робіт з експлуатаційного днопоглиблення

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Ми працюємо навіть на Новий рік. Спеціалізоване судно “Меотида” почало днопоглиблювальні роботи в морському порту Маріуполя”, – написав 31 грудня на своїй сторінці в Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Раніше в Адміністрації морських портів України поінформували, що землесос, що знаходиться на балансі філії “Дельта-Лоцман”, вранці 29 грудня завершив перехід з порту Південний в порт Маріуполь і вже з цього дня повинен був почати експлуатаційне днопоглиблення підхідного каналу Вугільної гавані порту.

Головне завдання судна – підтримання оголошених глибин в акваторії порту і на підхідному каналі Вугільної гавані для забезпечення стабільної роботи Маріупольського порту до початку робіт з відновлення робочих габаритів підхідного каналу, яке планується виконати після проведення тендеру на закупівлю послуг щодо днопоглиблення підрядними організаціями.

22 грудня АМПУ вже оголосила процедуру відкритих торгів з відбору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглиблення в портах Маріуполь і Бердянськ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають