9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Завершити ремонт дороги Чугуїв-Мілове планують вже цього року (фото)

На Харківщині триває ремонт автомобільної дороги державного значення Н-26 Чугуїв-Мілове. Повністю завершити ремонт траси шляхові служби планують вже цього року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Служби автомобільних доріг Харківської області у facebook.

Нарешті, цього року маємо амбітні плани щодо завершення цих робіт та введення в експлуатацію цього об’єкту. Так, ми плануємо завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км, – повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

Роботи на трасі у поточному році розпочалися з 1 березня. Наразі на об’єкті працює 92 осіб та 85 одиниць техніки. Виконуються підготовчі, земляні роботи, ведеться вкладання нижніх шарів асфальтобетону, ресайклінг наявного покриття, укладання верхніх шарів асфальтобетону. Виконуються також роботи щодо забезпечення додаткового водовідведення з проїзної частини на затяжних спусках та підйомах.

Також цього року планується відремонтувати мости на шляху траси, влаштувати автопавільйони, пішохідні переходи з автономним освітленням, бар’єрне огородження та встановити дорожні знаки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають