9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Завдяки новим будівельним нормам аварій на тепломережах стане менше

Змінами до ДБН передбачено систематичний контроль за внутрішньою корозією трубопроводів

При формуванні нових будівельних норм було переглянуто норми щодо виявлення корозії труб. Такі зміни дозволять підвищити строк безаварійної експлуатації трубопроводів та зменшити витрати на їх ремонт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 

Раніше у ДБН щодо теплових мереж були прописані рішення та методики виявлення корозії труб та оброблення води. Але вони вже достатньо застарілі і сьогодні на практиці потрібне більш якісне запобігання можливих аварій. Ми переглянули ці норми та у нових змінах до ДБН ввели необхідність проводити систематичний контроль корозії труб шляхом встановлення спеціальних датчиків контролю за корозією та впровадження сучасних методів оброблення води. Це може позитивно вплинути на якість надання послуг з теплопостачання, так як кількість проривів та можливих аварій буде зменшуватися, — повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згідно зі змінами, систематичний контроль за внутрішньою корозією трубопроводів встановлюється за індикаторами внутрішньої корозії та за допомогою корозиметрів і датчиків швидкості корозії. Для захисту від внутрішньої корозії трубопроводів слід застосовувати установки магнієвого захисту.

Ця зміна у ДБН офіційно вступила в дію з 1 липня 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають