Запорізький аеропорт придбав нову систему навігації

3693
 • У Запорізькому міжнародному аеропорту встановлено нове радіотехнічний засіб навігації та посадки — курс посадки Мк-196 градусів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Індустріалка.

  Як розповів міському голові Володимиру Буряку генеральний директор КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» Віктор Біскупський, на цьому тижні була закінчена льотна перевірка нового обладнання.

  “Прекрасний результат, — поділився Віктор Біскупський. – Екіпаж сказав, що якщо хтось буде скаржитися, що не точно показує, направляти до них. У 18-20 числах повинна бути комісія Державіаслужби по сертифікації системи і в вересні будемо експлуатувати”.

  Переможцем тендеру на послугу “Технічний нагляд на об’єкті «Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». (Курс посадки Мк-196)» визнано ТОВ “Інжиніринг і проектування” з пропозицією 659 920 грн.

  У Запорізькому аеропорту також будуть встановлені «вогні наближення», для чого треба розв’язати питання про передачу аеропорту земельної ділянки 0,7 га.

  “Раніше їх взагалі не було в аеропорту, — проінформував Віктор Біскупский.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here