9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Запорізький аеропорт придбав нову систему навігації

У Запорізькому міжнародному аеропорту встановлено нове радіотехнічний засіб навігації та посадки — курс посадки Мк-196 градусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Індустріалка.

Як розповів міському голові Володимиру Буряку генеральний директор КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» Віктор Біскупський, на цьому тижні була закінчена льотна перевірка нового обладнання.

“Прекрасний результат, — поділився Віктор Біскупський. – Екіпаж сказав, що якщо хтось буде скаржитися, що не точно показує, направляти до них. У 18-20 числах повинна бути комісія Державіаслужби по сертифікації системи і в вересні будемо експлуатувати”.

Переможцем тендеру на послугу “Технічний нагляд на об’єкті «Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». (Курс посадки Мк-196)» визнано ТОВ “Інжиніринг і проектування” з пропозицією 659 920 грн.

У Запорізькому аеропорту також будуть встановлені «вогні наближення», для чого треба розв’язати питання про передачу аеропорту земельної ділянки 0,7 га.

“Раніше їх взагалі не було в аеропорту, — проінформував Віктор Біскупский.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають