9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Запорізьким поліцейським передали 51 патрульне авто

 • 6 червня, поліції Запорізької області передали 50 новий службових автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий кур’єр.

  Урочиста передача техніки відбуласяна площі Фестивальній в Запоріжжіза участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та керівника Нацполіції України Сергія Князєва. Міністр передав 51 авто патрульній поліції Запорізької області, придбаних у рамках Кіотського протоколу. Новенькі авто отримали групи швидкого реагуваннята інші підрозділи Нацполіції. Їх відправлять в Мелітополь, Бердянськ, Пологи, Енергодар та Василівку,а 19 автівок залишаться в Запоріжжі.

  Ми приїхали в Запоріжжя для того, щоб передати технічні засоби і показати, що це не рядова подія для Запорізької області та України в цілому,– зазначив Арсен Аваков.–Така кількість машин для поліції – це серйозне вкладення, яке стало можливим завдяки міжнародному договору, а також роботі влади. Нові машини екологічно дуже вигідні, бо їхні двигуни можуть працювати на електриці. Автомобілі, щоправда, потрібно доукомплектувати спец-пристроями, які в майбутньому дозволять економити на бензині.

  За словами урядовця, технічне забезпечення – це обов’язковий процес у рамках підготовки нових кадрів для поліції. Тож реформування органів внутрішніх справ, розпочате два роки тому, дасть хороші результати разом з оновленням транспорту. Як приклад Арсен Аваков навів результати першого кварталу 2017 року, коли було досягнуто зниження злочинності на 25 %.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.