9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Запоріжжя планує купити 26 електробусів

Запоріжжя може стати першим містом України, де пасажирів перевозитимуть електробуси.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Європейський інвестиційний банк готовий підписати Угоду про надання комунальному підприємству «Запоріжелектротранс» коштів для закупівлі електробусів та великих автобусів у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України». Їхнім коштом місто планує придбати 26 електробусів та 20 автобусів великої місткості.

Розвиток комунального громадського транспорту – один з найважливіших напрямків діяльності міської влади Запоріжжя. Придбання 95 великих автобусів. Закупівля європейських тролейбусів та тролейбусів з автономним ходом. Реалізація програми «Запорізький трамвай». Відкриття нових автобусних маршрутів з комунальними автобусами великої місткості. Ці проєкти реалізуються за рахунок ресурсів бюджету міста, лізингу.

На даний момент Європейський інвестиційний банк готовий підписати угоду про надання коштів Запоріжжю на придбання рухомого складу для КП «Запоріжелектротранс». Це підтвердив під час зустрічі з міським головою Володимиром Буряком представник ЄІБ, керуючий транспортним сектором Іштван Хайнцінгер.

blank

“Питання громадського транспорту, забезпечення перевезення пасажирів для Запоріжжя дуже важливі. На початку реалізації програми ми мали лише 6 великих комунальних автобусів. За кілька років придбали 95. Збираємо трамваї, закуповуємо європейські тролейбуси та трамваї. Придбали 5 тролейбусів з автономним ходом. Хотілося, щоб і підсумком нашого співробітництва став реальний результат”, – зазначив Володимир Буряк.

Представник Європейського інвестиційного банку Іштван Хайнцінгер наголосив, що банк зі свого боку вже готовий підписати Угоду про надання коштів на придбання електробусів, автобусів. Також документ мають підписати Міністерство інфраструктури, Міністерство фінансів, КП «Запоріжелектротранс».

У результаті місто може вже наступного року отримати на вигідних умовах кошти для оновлення рухомого складу громадського транспорту. Планується закупити 26 електробусів та 20 великих автобусів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають