9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Запоріжжя отримало всі п’ять тролейбусів з автономним ходом (відео)

Запоріжжя отримало всі 5 тролейбусів з автономним ходом, які планувалося придбати у поточному році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Запоріжжя Онлайн.

Зараз їх готують до роботи. Вже через тиждень вони розпочнуть виходити на лінію. Про це керівництво КП «Запоріжелектротранс» доповіло під час виїзної наради міському голові Володимиру Буряку.

Цього року для КП «Запоріжелектротранс» було придбано 5 тролейбусів з автономним ходом. Місто вже отримало всі закуплені тролейбуси з автономним ходом.

“Раніше це була б дуже велика подія для міста. Отримали 5 сучасних тролейбусів. Але за три попередні роки було зроблено досить багато. Придбано 95 великих автобусів, які вже працюють на маршрутах. Реалізується програма «Запорізький трамвай». Цього року вирішили приділити більше уваги саме тролейбусам. Придбали 5 тролейбусів з автономним ходом. Наприкінці вересня –у жовтні розпочнемо отримувати європейські тролейбуси”, – зазначив Володимир Буряк.

Нові тролейбуси «Дніпро Т-203» з автономним ходом розраховані на близько 100 пасажирів. Вони зможуть частину маршруту проїжджати без контактної мережі. Потім знову приєднатися до неї, під час користування контактною мережею відбувається підзарядка акумулятора. Всі електричні параметри тролейбусу контролюватиме спеціальний комп’ютер. Також вони обладнані спеціальним пандусом, пристосовані для проїзду людей з обмеженими можливостями.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають