9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

На Закарпатті “відкопали” стару дорогу з бруківки, знявши асфальт

blank
Фото (с) cfts.org.ua

В Іршаві, що на Закарпатті, місцева влада і автодор порахували більш доцільним відновити на центральній вулиці міста дорогу з бруківки, покладену в минулому столітті, замість щорічного ямкового ремонту. Службою автомобільних доріг в Закарпатській області вже проводяться роботи по демонтажу асфальтобетонного покриття.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Зараз, на відрізку, де асфальтобетон демонтований, є певні нерівності і відсутність бруківки, але вони не порівнянні з тими ямами, які покривають решту дороги, інформують міську владу. Якщо після “зриву” асфальту на дорожньому полотні будуть значні просадки їх будуть вирівнювати бруківкою. На дані роботи в Іршаві фінансування виділяє балансоутримувач – Служба автомобільних доріг у Закарпатській області – про це досягнута відповідна домовленість.

Загальна вартість робіт практично дорівнює вартості поточного ямкового ремонту, повідомляють в міськраді. Тут відзначають, що цей варіант значно краще, ніж поточний ремонт, який доводиться робити по 2-3 рази на рік.

Бруківка на центральній вулиці Іршави була покладена в 1959 році, а в 1998 році поверх неї поклали асфальт.

Вулиці закарпатського села Велика Добронь, де в минулому році жителі самі поклали асфальт, успішно пережили зиму, а дорожнє покриття знаходиться у відмінному стані. Цього року жителі села мають намір продовжити асфальтування доріг в селі за свій рахунок. З цією метою йде збір необхідних коштів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають