9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

За постачання “Укрзалізниці” 80 електропоїздів змагатимуться три компанії

Заявки на поставку АТ “Укрзалізниця” 80 електропоїздів для приміських та регіональних пасажирських перевезень на суму 31,5 млрд гривень, згідно з інформацією на ProZorro, подали три компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Тендерні пропозиції надійшли від ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, компанії ТОВ “Ленд Холдінг” та Stadler Bussnang AG.

При цьому компанія ТОВ “Ленд Холдинг” пропонує електропоїзди для пасажирських перевезень виробництва компанії Hitachi Rail №100 – змінного та постійного струму для приміських перевезень та змінного струму для регіональних пасажирських перевезень.

Зазначимо, що тендер на 31,5 млрд грн на закупівлю 80 електропоїздів “Укрзалізниця” оголосила у жовтні 2021 року. 1 жовтня було опубліковано оголошення щодо проведення закупівлі АТ УЗ електропоїздів для приміських та регіональних пасажирських перевезень. В рамках зазначеного тендеру компанія планує придбати 60 електропоїздів для приміських перевезень та 20 електропоїздів для регіональних маршрутів.

Приміські поїзди будуть задіяні у проєктах City Express.

blank

14 грудня АТ УЗ перенесло кінцевий термін подання пропозицій щодо придбання 80 електропоїздів.

27 січня 2022 року компанія знову перенесла прийом заявок з тендеру на закупівлю 80 електропоїздів. Згідно з інформацією на ProZorro, зміни до тендерної документації внесено 26 січня. Тендерні пропозиції компанія приймала до 8 лютого, аукціон заплановано на 16 березня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають