9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

За перше півріччя міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького наростив пасажиропотік на 53%

blankЗа результатами діяльності ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» в першому півріччі 2017 р. авіаперевезеннями з/до Львова скористалися 431,6 тис. пас., що на 52,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року (282,4 тис. пас.).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу аеропорту.

На міжнародних рейсах перевезено 353,0 тис. пас. (82%), а внутрішніх – 78,6 тис. пас. (18%).
Кількість рейсів за січень-червень 2017 р. склала 5225 (4109 міжнародних і 1116 внутрішніх), будучи на 39,0% вищою за показник минулого року (3760).

У цьому році вдалося розширити географію польотів з/до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького за рахунок виконання нових рейсів:

  1. з 31 березня авіакомпанія «Роза вітрів» виконує чартерні рейси на лінії Львів-Брешія-Львів (Італія) з частотою 2 рейси на тиждень;
  2. з 13 квітня Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній та Східній Європі, а також найбільший лоу-кост авіаперевізник в Україні почала виконувати регулярні рейси у напрямку до Вроцлава (Польща). Частота виконання – 2 рейси на тиждень, з 21 вересня – тричі на тиждень;
  3. з 6 червня авіакомпанія «Браво Ейрвейз» виконує чартерні рейси у напрямку до Монастіра (Туніс);
  4. з 18 червня авіакомпанія «Wizz Air» розпочала виконання рейсів у напрямку до Берліна (Німеччина) з частотою 2 рейси на тиждень;
  5. з 23 червня польська авіакомпанія «LOT Polish Airlines» відкрила новий регулярний рейс зі Львова до Познані (Польща) з частотою виконання 2 рейси на тиждень.

З 14 липня  АК «МАУ» замість рейсів до Вільнюса, виконання яких розпочато 16 вересня минулого року, здійснюватиме рейси на лінії Львів-Каунас.

На черзі запуск 4 серпня авіакомпанією «LOT Polish Airlines» нового регулярного рейсу на лінії Бидгощ-Львів-Бидгощ (Польща), що виконуватиметься двічі та тиждень.

Також, з вересня очікується виконання нових регулярних рейсів лоукост-авіакомпанією «Ryanair» до Меммінгена (Німеччина) та Станстеда (Лондон, Велика Британія) з частотою 2 рейси на тиждень на кожному напрямку, а з жовтня – до Берліна (Німеччина), Будапешта (Угорщина), Ейндховена (Нідерланди) по 2 рейси на тиждень та до польських міст Кракова і  Вроцлава по 3 рейси на тиждень.

Загалом, частота виконання рейсів на існуючих напрямках у 2017 році збільшилася на 26 рейсів на тиждень у порівнянні з 2016 роком, а очікуване виконання нових рейсів у цьому році збільшить її ще на 27 рейсів на тиждень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають