9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

За літо 2018 року Укрзалізниця збільшила пасажиропотік на півмільйона осіб

Влітку ПАТ «Укрзалізниця» перевезло більше пасажирів, ніж минулого сезону, незважаючи на зменшення кількості рухомого складу. Позитивного результату вдалося досягти, в першу чергу, завдяки покращенню ефективності використання вагонів.

Про це повідомляє Медіацентр Магістраль

«Влітку 2018 р. поїздами далекого сполучення та регіональними поїздами Укрзалізниця перевезла територією України 13,4 млн пасажирів, що на 3,2 % (майже 0,5 млн пасажирів, — ред.) більше за  показник минулого року», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Як додав керівник компанії, це вдалося здійснити на тлі зменшення на 7 % парку пасажирського рухомого складу. Загалом же було задіяно 2,9 тис. вагонів.

Ефективна модель організації перевезень дала змогу щоденно додатково перевозити в середньому 5,2 тис. пасажирів. Як повідомили в Департаменті з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця», основні популярні серед українців напрямки подорожей залізницею лишилися незмінними. Високим попитом вже традиційно користувалися потяги до Одеси, Херсона, Бердянська, Генічеська. Масовий виїзд на курорти Азовського та Чорного морів спостерігався починаючи з 15 червня, а повернення у зворотному напрямку — в останніх числах серпня. Середня населеність потягів перевищувала 93 %.

Крім того, стабільно підвищеним попитом користувалися поїзди у напрямку Карпат. Додаткового ажіотажу додали довгі вихідні у зв’язку зі святкуванням Дня Конституції та Дня Незалежності України. На них, а також на період пікових перевезень, призначали додаткові состави. Цього року таких було 22, ще 10 регулярним поїздам збільшили періодичність курсування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають