9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

За акваторією порту Ольвія стежитимуть за допомогою дронів

 • В рамках реалізації пілотного проєкту “Зелений порт”, адміністрація спеціалізованого морського порту Ольвія розпочала роботу з портовим оператором ДП “Укроборонсервіс” по використанню дрона госстівідора для здійснення регулярного огляду акваторії порту, в тому числі якірної стоянки та підхідних каналів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що такий вид моніторингу дозволить максимально оперативно виявляти, локалізувати та ліквідувати забруднення по всій акваторії порту.

  В цей час моніторинг водної поверхні здійснюється за допомогою стаціонарних відеокамер, встановлених уздовж причальної лінії, а також фото- та відеофіксації під час щоденного візуального огляду акваторії фахівцями відділу екологічної безпеки філії “Ольвія” ДП “АМПУ”, а також щомісячного візуального огляду всієї акваторії з допомогою плавзасобу філії “Дельта-лоцман” АМПУ.

  “Філією у 2021 році запланована закупівля засобів і устаткування для реалізації проєкту “Зелений порт”, що передбачає використання супутникового моніторингу, дронів, автоматичних датчиків контролю води та повітря, системи збору, аналізу даних і оповіщення, спеціалізованого обладнання для локалізації, збору і ліквідації забруднень і т.д.”, – зазначив начальник адміністрації порту Ольвія Андрій Єгоров.

  Також повідомляється, що спостереження за акваторією за допомогою безпілотників дозволить набагато швидше виявляти можливе джерело забруднення, реагувати та запобігати розливам речовин, що забруднюють акваторію гавані, встановлювати межі забруднення і фіксувати його площу, а також обмінюватися інформацією між суб’єктами господарювання, органами держнагляду і контролю і залучати всі можливі сили та засоби в разі виявлення забруднень в акваторії порту.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку радянських зразків.

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Миколаївське державне...

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  Зараз читають

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий...