9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

За 2018 рік в Україні відремонтували рекордну кількість автодоріг

Президент України Петро Порошенко у своєму «Фейсбуці» написав, що 2018 рік став рекордними за кількістю відремонтованих доріг в нашій країні. Однак, це не привід знижувати темпи розвитку інфраструктури у 2019 році.

У своєму «Фейсбуці» Президент України Петро Порошенко згадав найбільш значні інфраструктурні проекти, які були реалізовані в минулому році. Серед таких проектів Порошенко згадав рекордні обсяги ремонту автодоріг в Україні, запуск Бескидського залізничного тунелю, постачання локомотивів «General Electric» і запуск «Аероекспрес» в аеропорт «Бориспіль».

«Нам вдалося втілити кілька масштабних інфраструктурних проектів. Серед них і запуск Бескидського тунелю, і поставка локомотивів General Electric, і початок роботи експреса в аеропорт «Бориспіль», – написав глава держави.

Що до ремонту і реконструкції автомобільних доріг, то у 2018 році вдалося відновити 3,8 тис. Км. автомобільних доріг загальнодержавного і місцевого значення. Це рекорд за останні десятиліття. Таких результатів вдалося досягти завдяки початку роботи Дорожнього фонду.

«Ці успіхи – прекрасний стимул, щоб не знижувати темпів розвитку транспортної інфраструктури й у 2019 році», – написав Петро Порошенко.

Відзначимо, що в Одеській області одними з найбільш масштабних проектів реконструкції автомобільних доріг став проект реконструкції автомобільної дороги Одеса – Рені. Восени минулого року хід робіт з реконструкції цієї автотраси інспектував особисто Президент України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають