9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

З Рівненського аеропорту вже у 2021 році відновлять виконання регулярних рейсів

У поточному році планується запуск регулярних рейсів з аеропорту Рівне, крім того, авіакомпанії мають намір збільшити кількість рейсів в аеропорт Ужгород.

Про це повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в ході Всеукраїнського форуму “Україна 30. Міжнародна політика”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми відкриємо ще нові рейси в цьому році. Це стосується аеропорту Рівне. Ми не просто запускаємо нові рейси, ми запускаємо реконструкцію ЗПС в багатьох регіональних аеропортах”, – зазначив він.

blank
Фото: Рівне Вечірнє

“Що ми ще робимо – це відкриття авіасполучення з такими аеропортами, як Ужгород, Чернівці, Кривий Ріг. Це вже відбулося і люди вже літають. Літаки в Ужгород заповнені на 90-100%, і це тричі на тиждень. Я знаю, що авіакомпанії вже думають над збільшенням кількості рейсів в аеропорт Ужгород”, – наголосив Тимошенко.

Нагадаємо, що в перелік зі 103 пріоритетних інвестиційних проєктів до 2023 року, затверджений Кабінетом міністрів на засіданні 7 липня, увійшли 14 аеропортів. Зокрема, планувалося відновити інфраструктуру КП “Міжнародний аеропорт “Рівне” (за кошти інвестора).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають