9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

З Одеського порту до Дніпра відправлено контейнерний потяг

Відбулось відправлення експериментального рейсу контейнерного поїзду за маршрутом Одеса-порт – Дніпро-Ліски – Одеса-порт, про це повідомляє прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Відстань у 628 км поїзд долає за 18 годин. Це набагато швидше і ефективніше звичайних поставок залізницею і автотранспортом, оскільки перевезення вантажів прямими контейнерними поїздами гарантує відсутність проведення маневрових операцій на шляху прямування і дотримання графіка руху незалежно від погодних умов.

Рішення про організацію чергового комплексного сервісу з доставки вантажів у контейнерах територією України було прийняте 20 липня в Одесі на розширеній нараді під головуванням операційного директора ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. У нараді взяли участь представники залізничного відомства, адміністрації Одеського порту, стивідорних компаній-операторів морських контейнерних терміналів (ДП «КТО» HHLA, ТОВ «Бруклін-Київ Порт») та експедиторських компаній.

“Регулярні контейнерні поїзди є найбільш ефективним варіантом вирішення цієї задачі. Про це свідчить зокрема обнадійливий старт контейнерного поїзду сполученням Одеса – Рожнятів у Івано-Франківській області, де за неповних два місяці було здійснено 15 рейсів з порту до західних областей України і 14 – у зворотному напрямку. Сподіваюсь, що поїзд з Одеси до Дніпра знайде свого клієнта і дасть підстави нашим партнерам-залізничникам рухатися далі і організувати регулярні інтермодальні перевезення з Одеського порту також до Києва та Харкова”, – розказав Начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук

За інформацією начальника станції «Одеса-порт» Віталія Кирильчука, для формування складу експериментального рейсу філією «Укрзалізниці» ЦТС «Ліски» виділено 40 фітингових платформ. Формування першого складу поїзду відбулося за рахунок порожніх контейнерів, які експедитори можуть оформити швидко, не виходячи з офісу. На момент відправлення потягу заповнення платформ склало 25 %.

Про наміри запустити цей потяг було озвучено на початку червня, під час Ukrainian Рorts Forum 2018.

Останні новини:

Зараз читають