9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

З Одеси до станції Київ-Ліски курсуватиме новий контейнерний потяг

У перший день жовтня Укрзалізниця запускає контейнерний поїзд за новим маршрутом Одеса-Порт—Київ-Ліски.

Про це повідомляє Магістраль

«У 2018 р. Укрзалізниця організувала курсування територією України низки поїздів, які сполучають Одеський морський торговельний порт із найбільшими промисловими містами. З квітня здійснює перевезення вантажів  контейнерний поїзд Одеса-Порт—Івано-Франківськ, з липня — Одеса-Порт—Дніпро-Ліски, а з серпня — Одеса-Порт—Харків-Ліски. Серед переваг перевезення контейнерів у складі контейнерного поїзда — зменшення часу доставки вантажів та вартості перевезення. Тривалість доставки вантажів у контейнерах у складі контейнерного поїзда становить менше доби, а вартість їх перевезення нижча на 15 %», — зазначив в. о. голови правління товариства  Євген Кравцов.

За словами Євгена Кравцова, завдяки покращенню сервісних послуг вдалося збільшити частку цього виду залізничних перевезень порівняно з автомобільними.

«При перевезеннях контейнерів з Одеського морського торговельного порту в 2010 р. співвідношення авто/залізниця у відсотковому значенні становило 85/15, у 2014 р. — 76/24, а у 2018 р. — вже 67/33. Ми можемо транспортувати контейнерами широку номенклатуру вантажів. Це і чорні метали, хімічні і мінеральні добрива, руда, будівельні матеріали, цукор, рослинні олії, лісоматеріали, папір та картон. Перевезення вантажів у складі контейнерних поїздів дає змогу істотно прискорити доставку, підвищує збереження вантажів і спрощує процедуру митного оформлення», — розповів керівник Укрзалізниці.

Він зазначив, що регулярні контейнерні поїзди — це новий продукт, яким може скористатися кожен, хто має потребу в перевезенні контейнерів з/до порту за визначеним напрямком. Для всіх користувачів транспортних послуг умови перевезень у складі такого контейнерного поїзда будуть однаковими.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають