9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Жовтня, 2021

З наступного року в Харкові почнуть будівництво двох станцій метрополітену

 • З наступного року у Харкові розпочнуть будівництво нових станцій метро – «Державінська» і «Одеська». Через будівництво доведеться знести 88 будинків.

  Передає Національний Промисловий Портал.

  Перші робочі з’являться на місці майбутніх станцій вже в першому кварталі 2020 року — вони готуватимуть територію до будівництва. Будуть підготовлені земельні ділянки, зроблені огорожі для будівельного майданчика, зроблено тимчасовий проїзд для будівельної техніки, підведено тимчасові інженерні мережі та вирублено дерева.

  Схема проїзду залишиться, будуть локальні зміни в схемі внутрішньоквартальних доріг в районі Першого Золотого, Другого Золотого проїздів, — розповіла директор КП “Харківська дирекція будівництва метрополітену” Наталія Лінник.

  Будівництво проходитиме крізь приватний сектор, але питання з відселенням людей з приватного сектора досі не вирішено. За даними чиновниці, господарі двох будинків ще судяться з міськрадою, відмовляючись залишати будинки, інші власники після підписання договорів купівлі-продажу переїжджають в нове місце проживання.

  У разі достатнього фінансування, роботи над станціями будуть проводитись паралельно. Усе будівельне сміття вивозитиметься на спеціальний полігон в селище Докучаєвський Харківського району.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  Новий сучасний цех відкрила птахофабрика на Волині

  Володимир-Волинська птахофабрика 21 жовтня відкрила цех з виготовлення м'ясо-кісткового борошна. Він входить в проєкт будівництва нового Переробного комплексу, який підприємство розпочало у...

  “Інтерпайп” сплатив понад два мільярди гривень податків і зборів з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-вересні 2021 року перерахувала 2,22 мільярда гривень податків і зборів, що на 13% перевищує показник аналогічного періоду...

  У Нетішині зариблюють водойму-охолоджувач Хмельницької АЕС

  У Нетішині Хмельницької області проводять зарибнення водойми-охолоджувача однойменної АЕС, яке триває протягом місяця, з 18 жовтня по 15 листопада.

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на вулиці Пулюя, 15. Його мешканці...

  Міжнародна компанія NEQSOL Holding подала заявку на купівлю частки найбільшого українського виробника цементу

  Міжнародна група NEQSOL Holding, яка володіє мобільним оператором Vodafone Україна, подала заявку в Антимонопольний комітет на купівлю пакета акцій найбільшого українського виробника цементу ПрАТ...

  Морські порти України з початку року перевалили понад 106 мільйонів тонн вантажів

  Морські порти України в січні-вересні 2021 року скоротили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,7%, або на 12,67...

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  КБ «Південне» відвідали представники канадської космічної компанії (фото)

  Державне підприємство «КБ «Південне» відвідала делегація з Канади та провела зустріч з представниками української ракето-космічної галузі.

  ДСНС продемонструвала новітні зразки вже закупленої техніки

  Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виставки, яка проходила у Києві з 13 по...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Відтепер українські фермери можуть експортувати велику рогату худобу до Лівії

  Влада України узгодила з Лівією двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби. Тепер українські...