9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

З аеропорту Львів планують запустити рейси в Нью-Йорк і Торонто

Керівництво аеропорту Львів веде переговори про відкриття двох трансатлантичних рейсів

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це розповіла генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

“Злітна смуга має довжину більше 3,3 км, що дозволяє приймати важкі літаки і обслуговувати далекомагістральні рейси. У цьому напрямку ми працюємо зараз над відкриттям трансатлантичного перельоту в США (Нью-Йорк) і Канади (Торонто). До речі, в середині 1990- х років у нас уже було повідомлення з Торонто, але через недостатню довжину злітної смуги ми могли приймати цей рейс. На відправку в Канаду літак прямував з Києва. Тому слід нарешті повернути прямий зв’язок з Америкою, де у нас потужний ресурс в особі численної діаспори “, – заявила Т. Романовська.

Відзначимо, що на початку цього року вже звучала інформація, що аеропортом проведені переговори з авіакомпанією МАУ про відкриття рейсів в Північну Америку. Тоді керівник львівського авіапідприємства повідомила, що в “Міжнародних авіалініях України” заявили, що проводять підрахунки і думають про створення тестового рейсу ще в 2017 році.

Нагадаємо, що раніше адміністрація аеропорту Львів повідомляла про те, що проводить переговори з з лоукостером easyJet та одною з іспанських авіакомпаній.

 

Останні новини:

Зараз читають