9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

З аеропорту Львів планують возити вантажі в Ізраїль на Кавказ і в Середню Азію

Міжнародний аеропорт Львів планує розширювати географію міжнародних вантажних перевезень у співпраці з авіакомпанією “Елерон”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Через аеропорт Львів мережу регулярних вантажних перевезень пролягатиме в Східну і Північну Європу, країни Кавказу, Середньої Азії. Так, передбачаються рейси в Польщу, Чехію, Фінляндію, Бельгію, Білорусь, Німеччину, Грузію, Ізраїль, Азербайджан”, – поінформували у відомстві.

Також в МІУ повідомили, що авіакомпанія “Елерон” планує забезпечити вантажні авіаперевезення через хаб в аеропорту Львів не тільки на міжнародному, а й у внутрішньому сполученні. Після закінчення карантину почнеться програма регулярних щоденних вантажних польотів зі Львова і Києва в Дніпро та Одесу.

В авіакомпанії розраховують, що вантажообіг через аеропорт Львів на внутрішніх і міжнародних маршрутах складе 3256 тонн на місяць або 39072 т на рік у 2020-2021 рр.

Нагадаємо, 3 квітня аеропорт Львів запустив програму міжнародних вантажних перевезень. Перші рейси було виконано до столиці Латвії — Риги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають