9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

З Кривого Рогу планують запустити рейси до Варшави та Стамбула вже наступного року

З аеропорту Кривий Ріг в 2018 році мають намір запустити чартерні рейси за трьома новими напрямками – до Варшави, Стамбула і Мінська. Відповідні переговори зараз проводить керівництво повітряної гавані

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

Уже в грудні поточного року на авіапідприємстві встановлять спеціальне обладнання, яке дасть можливість приймати тут більшість типів літаків в тому числі Boeing.

“Ведуться переговори над впровадженням нових рейсів – Варшава, Мінськ, Стамбул. Це перспектива наступного року. Але для цього потрібно вирішити питання технічної модернізації нашого аеропорту, щоб він відповідав усім європейським вимогам. Зокрема, придбати і змонтувати вогні наближення”, – заявив директор аеропорту Ігор Лашин.

Також аеропорт закупить установку повітряного запуску двигунів літаків, що дозволить обслуговувати великі повітряні судна. Рішення про виділення коштів взяли депутати Криворізької міськради на сесії 26 липня. Вартість установки становить 6,5 млн грн.

Також аеропорт Кривий Ріг придбав вимірювач нижньої межі хмар. Вартість апарату склала 938 тис. грн.

Крім того, в цьому році анонсували початок реконструкції готелю біля аеровокзалу. На ці роботи міськрада виділила 17,9 млн грн. Всього, в 2016-2018 роках влада Кривого Рогу планує направити 137,7 млн грн на розвиток аеропорту.

У 2016 році підприємство обслугувало 8958 пасажирів, що в 6,7 разів більше, ніж в 2015 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають