9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Європейській інвестиційний Банк виділить Харкову 160 млн євро на продовження третьої гілки метро

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить Харкову кредит на 160 млн євро для продовження Олексіївської лінії міського метрополітену. Відповідне рішення рада директорів схвалила на минулому тижні

Згідно з матеріалами, техніко-економічне обґрунтування проекту розширення харківського метро здійснила за договором з ЄБРР компанія Bernard Ingenieure ZT GmbH, яка привернула до оцінки екологічної та соціальної ситуації ( «дью ділідженс») підприємство з іноземними інвестиціями “Тебодін Україна”.

Проект покращить громадський транспорт в Харкові, розширивши мережу метро і зробивши його більш привабливим для пасажирів. Очікується, що інвестиції приведуть до скорочення використання приватних автомобілів. Це дозволить знизити негативний вплив автотранспорту на навколишнє середовище”, – відзначили в банку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Центр Транспортних Стратегій.

Проект передбачає продовження “зеленої” гілки метрополітену в Харкові на 3,47 кілометрів в напрямку аеропорту, будівництво двох станцій метро – Державінськой і Одеської, будівництво депо і придбання 85 одиниць рухомого складу.

Передбачається, що обидві станції і ділянку від існуючих тунелів до станції Державінська (959 метрів) будуть побудовані “відкритим способом”, тоді як перегінні тунелі між новими станціями (2514 метрів) – за допомогою тунелепрохідного комплексу.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають