9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Європейський інвестиційний банк виділить Україні 200 млн євро на оновлення громадського транспорту

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) може профінансувати другий проект оновлення міського громадського транспорту в Україні в розмірі 200 млн євро. Кредитні кошти ЄІБ виділятимуться під державні гарантії в обсязі 200 млн євро терміном до 22 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В рамках проєкту “Міський громадський транспорт II” загальною вартістю 400 млн євро, планується фінансування в розвиток громадського транспорту у великих і середніх містах України. Першу фінансову угоду між Україною та ЄІБ по проєкту “Міський громадський транспорт” було ратифіковано Верховною Радою України у квітні 2017-го року. Загальна вартість проєкту склала, орієнтовно, 400 млн євро.

В рамках проєкту, зокрема, у 2018 році було закуплено 167 тролейбусів, в тому числі 47 одиниць – Одесою, 40 одиниць – Кременчуком. Також 23 тролейбуса були поставлені в Дніпро вісім до Кривого Рогу. У 2019-му році фінансування надавалося, зокрема, на закупівлю тролейбусів Івано-Франківську, Миколаєву та Полтаві.

Нагадаємо, раніше ЦТС повідомляв, що ЄІБ готовий кредитувати проекти дорожньої безпеки на міжнародних транспортних коридорах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають