9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Єврокомісія готова підписати договір про “відкрите небо” з Україною

У Європейській комісії підтверджують, що очікують підписання з Україною угоди про “відкрите небо” вже на початку 2021 року. Угода про спільний авіаційний простір дозволила б українським і європейським авіакомпаніям вільно працювати на просторі Євросоюзу та України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

Нагадаємо, що Україна вже протягом кількох років веде переговори з ЄС про спільний авіаційний простір. Разом з тим підписання угоди неможливо без вирішення спору між Великобританією та Іспанією щодо Гібралтару, і Україна не має права самостійно приймати будь-які односторонні рішення в даному напрямку.

У січні 2020 року Великобританія вийшла зі складу Євросоюзу, що відкрило шлях до переговорів для підписання угоди з ЄС про “відкрите небо”, тож Україна розраховує на підписання Угоди про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом в найближчій перспективі.

Ми дуже розраховуємо також на підписання угоди з цивільної авіації на початку 2021, – сказала заступник генерального директора Генерального директорату з питань політики сусідства і переговорів по розширенню Європейської комісії Катаріна Матернова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають