9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

ЄБРР виділив 10 мільйонів євро на закупівлю тролейбусів для Житомира

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) розпочав фінансування закупівлі Житомирським трамвайно-тролейбусним управлінням 49 тролейбусів виробництва “Белкоммунмаш” (Білорусь) в рамках виділених на ці цілі 10 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС

Надані кошти складаються з 9 млн євро звичайних капітальних ресурсів ЄБРР і до 1 млн євро — коштів Фонду чистих технологій.

Загальна вартість проєкту для Житомира – 12 млн євро, співфінансування передбачено за рахунок інвестиційного гранту в розмірі до 2 млн євро від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP).

Кошти кредиту і гранту призначені для придбання нових тролейбусів і обладнання для їх техобслуговування і діагностики, а також на розширення тролейбусної інфраструктури (будівництво підстанцій та контактної мережі).

Згідно з інформацією на сайті Житомирської міськради, у квітні 2019 року, ЄБРР оголосив тендер на закупівлю 49 одиниць низькопідлогових 12-метрових тролейбусів з комплектом запчастин та витратних матеріалів, який виграв “Белкоммунмаш”.

Тролейбуси, як очікується, будуть поставлені протягом 2020 року, сума договору з переможцем склала 9,32 млн євро (190 тис. євро за одиницю).

У повідомленні ЄБРР уточнюється, що кредит Житомиру є восьмим підпроєктом в рамках проєкту оновлення громадського транспорту України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають