9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Які важливі магістралі столиці капітально відремонтують вже цього року, Київавтодор оголосив тендери

З початку 2018 року комунальне підприємство “Київавтодор” оголосив проведення 7 тендерів для відбору підрядних організацій на масштабний ремонт доріг загальною сумою в 1,34 млрд гривень, повідомляє UBR

Найменший з вказаних тендерів – на будівництво підземного переходу на вулиці Героїв Сталінграду в районі будинку №4. Очікується, що до кінця березня буде проведено конкурс по цьому тендеру початкова ціна якого 17,8 млн гривень.

На другому місце – капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Кирилівської (колишня Фрунзе) те Олени Теліги.

blank
Шляхопровід який буде капітально відремонтований Схема: UBR

Ремонт одного з найбільш завантажених шляхопроводів мають провести за 7 місяців та оцінюють у 53,9 млн гривень.

На проспекті Правди планується заміна асфальту від вулиці Маршала Гречко до Газопровідної. На реалізацію цього проекту виділяють 4 місяці та 57,6 млн гривень.

blank
Заміна асфальту на проспекті Правди Схема: UBR

У 2018 році заплановано провести повномасштабну реконструкцію вулиці Академіка Туполєва. Тут мають замінити всі комунікації, дощову каналізацію, повністю замінити дорожнє покриття, встановити нові зупинки громадського транспорту та оновити тротуари. На це з бюджету виділяють 179 млн гривень та термін у 9 місяців.

blank
Капітальний ремонт вулиць Туполєва та Паладіна

Такий же термін виділяється на капітальний ремонт проспекту Паладіна, тут мають замінити всі стоки, комунікації, зупинки, дорожні покриття, а також відремонтувати міст, що проходить над залізницею. На все це з міського бюджету виділяють 420,2 млн гривень та 9 місяців на реалізацію проекту.

Дещо менше обійдеться капітальний ремонт кільцевої дороги – вулиці Заболотнього від Одеської площі до вулиці Академіка Лєбєдєва в обох напрямках. як і в попередньому проекті буде ремонтуватись все – від самого дорожнього покриття, до зупинок та пішохідних доріжок вздовж дороги. Вартість оцінюють у 319 млн гривень, на реалізацію – 9 місяців.

blank
Капітальний ремонт вулиці Заболотнього Схема: UBR

Також планують будівництво нової дороги в Дарницькому районі для з’єднання вулиці Довбуша та Броварський проспект. На реальізацію проекту виділено 205 млн гривень, на реалізацію – 16 місяців, тому проїхати по новій дорозі вдасться лише у наступному році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають