9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Які мости Києва відремонтували в 2018 році (фото)

У Києві вже кілька років особлива увага приділяється ремонту мостів. Деякі з них не ремонтувалися 40 років. У лютому 2017 року обвалилася бокова частина Шулявського мосту. У липні 2018 року розмилася через сильні дощі й в результаті цього обвалилася підпірна стінка Куренівського шляхопроводу. Щоб запобігти подібному вже ведуться роботи на мосту Метро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Информатор.

Шляхопровід на перетині проспекта Комарова і бульвара Вацлава Гавела останній раз бачив будівельну техніку в 1977 році, а розв’язку на перетині пр. Леся Курбаса та вул. Гната Юри не ремонтували з 1972 року. Саме тому зараз місто приділяє особливу увагу мостам. На утримання мостів КП «Київавтошляхміст» витратило трохи більше 54 млн грн. Поточний ремонт обійшовся в 34 млн грн. Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА у відповіді на запит журналістів.

Відомий на всю країну Шулявський міст у 2017 році обійшовся місту в 4 млн грн. У 2018 Програмою економічного і соціального розвитку на його ремонт було передбачено виділити 292 млн грн. Однак станом на 1 листопада виділено лише 33 млн. грн. На ці гроші встановили знаки, що регулюють з’їзди з мосту, огородили зону ремонтних робіт, розібрали МАФи і почали розбирати асфальт. Разом з тим зайнялися перевстановленням інженерних мереж.

У 2018 році Києвом на утримання мостів і їх поточний ремонт було виділено 121 млн грн. На капітальний ремонт місто планували виділити майже 47 млн, але, за станом на 1 листопада, роботи профінансовані тільки на 19 млн грн.

Найдорожче столиці обійшлася транспортна розв’язка на перетині пр. Леся Курбаса та вул. Гната Юри, яка не бачила ремонтної техніки аж 46 років. На її ремонт у 2018 році виділено майже 10 млн. грн з яких 6,5 млн грн вже витратили. Другий за капіталовкладенням у цьому році – Куренівський міст. На ремонт витратили 4 млн 286 тис. грн. Відразу біля нього ще один шляхопровід, який знаходиться на перетині вулиць Новокостянтинівської, Олени Теліги та пр. Степана Бандери. На роботи витратили 570 тис. грн.

На Міст-метро планували виділити майже 15 млн грн. Однак роботи профінансували лише на ділянці через Русанівську протоку. Виділено трохи більше мільйона, а за 10 місяців робіт виконано на 347 тис. грн. Цього року планували почати ремонтувати проїжджу частину і над річкою Дніпро, але на цю ділянку грошей не виділили.

https://www.youtube.com/watch?v=_MncD7Pa3pE

Також до переліку капітальних ремонтів потрапив шляхопровід на перетині пр. Комарова і Леся Курбаса, через яких проходять залізничні колії. На нього витратили 350 тис. грн. Ремонт пішохідного місту над лінією швидкісного трамвая біля кінотеатру «Лейпциг» обійшовся в 280 тис. грн. Реставрація шляхопроводу на перетині вулиці Дегтярівській і Олександра Довженка обійшлася місту в 209 тис. грн. Разом з ними відремонтовані шляхопроводи на перетині пр. Леся Курбаса, Гната Юри та вул. Володимира Покотило (70 тис. грн), пішохідний міст на пр. Космонавта Комарова біля вул. Миколи Василенка (39 тис. грн), шляхопровід на перетині пр. Юрія Гагаріна, вул. Кіото і Броварського проспекту (186 тис. грн), шляхопровід через залізничні колії вул. Толстого (15 тис. грн) і шляхопровід з трамвайними коліями біля станції метро «Берестейська» (10 тис. грн).

У планах міста провести ремонтні роботи ще на 14 мостах, серед яких буде міст Патона та Південний міст.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають