9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Як виглядатиме оновлена кур’єрська доставка від Укрпошти, що запрацює 1 березня (фото)

Укрпошта розпочинає поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки з 1 березня 2018 року, інформує офіційний сайт Укрпошти

Повідомляє Національний промисловий портал.

Стартує масштабна програма розвитку кур’єрської доставки зі столиці, а в подальшому буде масштабована на всі обласні центри країни.

«Ми значно посилюємо наші потужності з кур’єрської доставки та кур’єрського забору, адже почали активніше співпрацювати із клієнтами сегменту електронної комерції та маємо відповідати їхнім запитам і посилювати наші сервіси. Вже 1 березня офіційно запускаємо його в Києві. 1 квітня автомобілі з кур’єрами поїдуть Львовом, Одесою, Харковом та Дніпром. Потім і в усіх інших обласних центрах», – розповів Ігор Смілянський.

blank
IVECO Daily Укрпошти на Хрещатику Фото: AUTO-Consulting

Задля перезапуску послуги Укрпошта поповнила автопарк 131 спеціалізованим авто, що будуть доставляти та забирати відправлення клієнтів, позбавивши їх потреби відвідувати відділення та економлячи їхній час.

blank
Citroen Berlingo Укрпошти на Хрещатику Фото: AUTO-Consulting

Загалом, протягом минулого року Укрпошта придбала 279 нових авто, а це більше ніж за останні 5 років.

blank
Citroen Jumper Укрпошти на Хрещатику Фото: AUTO-Consulting

25 лютого Укрпошта продемонструвала зразки автомобілів нового автопарку компанії просто неба на Хрещатику у столиці України в Києві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають