9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Як відбувається будівництво Бескидського тунелю – найбільшого інфраструктурного об’єкту залізниці останніх років (відео)

В.о. Голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Крвацов розказав на своїй сторінці у Facebook про деталі будівництва Бескидського тунелю – найбільшого інфраструктурного об’єкту української залізниці за останні роки.

Так щодоби більше 100 колійників, енергетиків та будівельників працюють на Бескидському тунелі.

Зараз на об’єкті тривають роботи завершального етапу. За проектом, відкриття тонелю планується на другий квартал 2018 року, орієнтовно – це кінець травня.

Як відбувається будівництво можна побачити на відео:

Більше 100 колійників, енергетиків та будівельників щодоби працюють на Бескидському тунелі. Зараз на об'єкті тривають роботи завершального етапу. За проектом, відкриття тонелю планується на другий квартал 2018 року, орієнтовно – це кінець травня. Будівництво двоколійного Бескидського тунелю фінансується за рахунок коштів «Львівської залізниці». Також залучені кредитні кошти МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку. Для України цей об'єкт має стратегічне значення: саме цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.Зараз можемо слідкувати не лише за будівництвом тонелю, а й милуватись краєвидами Закарпаття!

Опубліковано Євгеном Кравцовим Четвер, 1 лютого 2018 р.

Будівництво двоколійного Бескидського тунелю фінансується за рахунок коштів «Львівської залізниці». Також залучені кредитні кошти МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку. Для України цей об’єкт має стратегічне значення: саме цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають