9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Wizz Air збільшила авіапарк та відкриє нові рейси з України

Угорський лоукостер Wizz Air вирішив додати третій літак Airbus A320 на свою київську базу в аеропорту Жуляни.

Він буде заведений сюди в квітні 2018 року, на 10-му році діяльності бази Wizz Air в столиці України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Ми додамо третій літак в Києві. Це означає, що в 2018 році ми запропонуємо на 97% більше місць, – заявив головний корпоративний директор Wizz Air Оуен Джонс сьогодні на прес-конференції в Києві.

В авіакомпанії уточнили, що третій літак дасть можливість пропонувати на 1,5 млн більше посадочних місць.

Також лоукост-компанія Wizz Air до 2020 року планує збільшити свій флот, який базується в Україні, до 8 літаків. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив Оуен Джонс, головний корпоративний директор Wizz Air.

Україна – це ринок з великим потенціалом, в цьому немає сумнівів. Ми б хотіли, щоб до 2020 року у нас в Україні був парк, який складався б, як мінімум, з 8 літаків, – заявив Оуен Джонс.

Він додав, що авіакомпанія продовжить нарощувати свою присутність в Україні і вже придивляється до Одеси і Харкова.

Ми постійно спілкуємося з регіональними аеропортами в Україні. Нещодавно ми повернулися до Львова. Харків – це один з тих аеропортів, з яким ми б хотіли працювати. Одеса також дуже приваблива для нас, але там є питання з смугою і вагою наших літаків. Як тільки ця проблема буде вирішена, будемо раді літати, – підсумував Оуен Джонс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають