9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Wizz Air відновлює авіаперельоти зі Львова до Лондона за 30 евро

Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького здійснює черговий прорив у Європу. Цього разу відкрилися повітряні ворота Лондона – ключового ділового та культурного центру Старого світу.

Інформацію про це оприлюднив відомий лоу-кост перевізник Wizz Air. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу міжнародного аеропорту “Львів”.

Авіакомпанія повідомляє, що у 2018 році буде відкрито нові рейси з Лондона до Львова, а також – Ларнаки, Братислави, Таллінна, Тирани.

З львівського аеропорту ім. Данила Галицького у лондонський Лутон літаки будуть відправлятися тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах. Авіасполучення розпочнеться з 18 вересня 2018 року.

Новий напрямок вже внесено в систему бронювання авіаперевізника. Вартість квитків, вказана на сайті Wizz Air, – від 26,99 фунтів стерлінгів/ 29,99 євро.
Нагадаємо, Wizz Air налагодила авіасполучення між Львовом і лондонським аеропортом Лутон ще у 2009 році, проте польоти були припинені. Тоді було здійснено 38 рейсів та перевезено 3638 пасажирів.

Зараз Wizz Air виконує зі Львова рейси у Вроцлав та Берлін.

Останні новини:

Зараз читають