9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Wizz Air розмістить у Києві четвертий літак Airbus для збільшення частоти польотів та відкриття нових рейсів

Угорський лоукостер Wizz Air планує розмістити у Києві ще один літак, довівши загальну кількість флоту до 4 одиниць.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Як повідомили в компанії, презентуючи свої плани роботи на українському ринку, відбудеться це в 2019 році. Також перевізник планує відкрити 5 нових рейсів в Латвію, Німеччину і Данію.

Нагадаємо, Wizz Air в червні почав використовувати для польотів в Україні більш місткий лайнер Airbus A321, до цього перевізник розташовував в аеропорту Київ два літаки Airbus A320.

Wizz Air в червні 2018 року відзначив десятиліття своєї роботи в Україні. За цей час на своїх українських рейсах лоукостер перевіз понад 6,4 млн пасажирів.

Коли перевізник заходив на український ринок, він поступово планував наростити свій флот до п’яти літаків в Україні. Однак внаслідок кризи плани довелося переглянути і довгий час авіакомпанія базувала в Україні тільки два Airbus A320.

“Ми поступово доросли до роботи на п’яти літаках. Це великий ринок з населенням в 46 млн осіб. І потенціал за пасажиропотоком величезний: він може вирости у 20 разів”, – заявляв в інтерв’ю у 2014 році гендиректор дочірньої компанії угорського лоукостера “Візз Ейр Україна” Акош Буш.

Сама “Візз Ейр Україна” зараз не працює, її діяльність зупинена. Польоти в Україні виконує угорська авіакомпанія.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають