9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Виконано 95% робіт по реконструкції моста у Дніпрі

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, найдовший в Україні по протяжності конструкції над водою міст практично відремонтований.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Реконструкція Нового (Центрального) моста в Дніпрі наближається до завершення. За словами заступника міського голови Дніпра, глави департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради Михайла Лисенка, готовність моста до відкриття становить 95%.

На першому етапі робіт було обстежено балки моста, частину з яких замінили, а частину полагодили за допомогою спеціальних зміцнювальних матеріалів, після чого була проведена заміна гідроізоляції. Крім того на мосту було встановлено бар’єр, що розділяє зустрічні смуги та розширено пішохідно-велосипедну зону. Також протягом 10-ти днів буде завершено монтаж тролейбусних ліній та запущено новий тролейбусний маршрут на житловий масив “Сонячний”.

Ми замінили всю гідроізоляцію на мосту. Це один з найсучасніших матеріалів — точно така ж гідроізоляція використовувалася при будівництві Ересуннського моста, який з’єднує Данію і Швецію. Ми замінили вирівнюючий шар, все асфальтне покриття і встановили деформаційні шви, які не були передбачені проектом, – їх не було, – розповів Лисенко.

Відкриття об’єкту після тривалої реконструкції заплановано на 14 вересня. Нагадаємо, що міст був побудований у 1966-му році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають