9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

Про це написала депутат Верховної Ради України Олена Шуляк на своїй сторінці в мережі Facebook, повідомляє Національний Промисловий Портал.

Так, Уряд підтримав будівництво 10 та реконструкцію 25 пунктів пропуску митниці упродовж 2021–2023 років, у тому числі й на західному кордоні. Витратять на це 9,8 млрд грн.

Зокрема, Закарпатська область отримає 2,6 млрд. грн для фінансування, або 27% загального обсягу фінансування зазначених робіт. таким чином, в області зможуть перебудувати та оновити 9 пунктів пропуску з 35-ти включених до загальнодержавного плану заходів.

Завдяки виділенню фінансового ресурсу зі сторони Уряду України, в Закарпатській області завершать багаторічну реконструкцію пунктів пропуску «Ужгород», «Лужанка», «Вилок», збудують нову інфраструктуру в межах діючих пунктів пропуску «Дякове», «Косино» та «Дзвінкове», забезпечивши її паритетність суміжним пунктам пропуску Румунії та Угорщини й закладуть можливість збільшення їх пропускної здатності у майбутньому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають