9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Видатки у розвиток інфраструктури Дніпровщини зросли у 14 разів

За останні чотири роки видатки на розвиток інфраструктури регіону зросли майже у 14 разів. У 2014-му році з бюджетів всіх рівнів на реалізацію інфраструктурних проектів області витратили 622 млн грн, а у 2018-му ця сума становила – 8,4 млрд

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Стрімкий розвиток інфраструктури регіону став можливим завдяки децентралізації. Реформа, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила нові можливості для розвитку територій. Частина доходів залишається на місцях. Громади самі вирішують, в які проекти вкладати кошти, і населені пункти області стають дедалі комфортнішими для життя. Якщо у 2014-му з бюджетів всіх рівнів на реалізацію інфраструктурних проектів витратили 622 млн грн, то 2018-го – 8,4 млрд, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Одним з яскравих прикладів дії реформи децентралізації Валентин Резниченко називає Покров. Останніми роками в місті осучаснено вулиці, з’явилися нові зони відпочинку та осередки дитячої творчості. За останні чотири роки там реалізували майже 120 проектів.

По всій області перетворюємо навчальні заклади на модернові – яскраві та енергоефективні. Такою стала після масштабної реконструкції, наприклад, школа №1 у Покрові. Термомодернізована ззовні будівля – і різнобарвні класи із сучасним обладнанням всередині. За таким новітнім стандартом нині приводимо до ладу ще понад 30 шкіл у різних куточках області, – додав Валентин Резніченко.

За рахунок коштів, отриманих від децентралізації, в області осучаснено школи, дитсадки, лікарні та парки. Будуються якісні дороги та нові спортмайданчики

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають