9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Вступив в силу закон про електронний квиток на проїзд у громадському транспорті

blank
Фото (с) ubr.ua

Завдяки змінам виграють як пасажири, так і міста

Вчора 7 травня 2017 року, вступив в силу закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті. Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ubr.

На думку авторів законопроекту, система, зокрема, забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду. Крім того, завдяки внесеним змінам зменшиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Також закон дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи. Крім того, документом встановлено і обов’язкове забезпечення пільгових категорій населення, де введена автоматизована система, відповідними електронними квитками.

blankНагадаємо, 17 січня Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті». Система оплати і контролю проїзду в міському пасажирському транспорті, яка існувала до цього, застаріла. Використання паперових квитків не дає можливість проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і, відповідно, обіг готівкових коштів. Крім того, така система призводить до зниження рівня безпеки перевезення пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають