9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Впровадження електронного квитка у Кременчуці може відбутись вже найближчим часом

Сьогодні на засіданні президії Кременчуцької міської ради депутатам повідомили, що на сесії будуть розглядати міську програму, в рамках якої відшкодують Кременчуцькому транспортному управлінню і приватним перевізникам за пільговиків.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на kg.ua.

Та депутатів більше цікавило впровадження електронного квитка. Тут мер міста Віталій Малецький похвалився, що підписали меморандум про співпрацю з компанією «VISA». На це депутат Геннадій Іванян нагадав, що два роки тому надав проект впровадження електронного квитка, та його відхилили. Малецький відповів, що лише зараз настав час. Далі депутати цікавились подробицями процесу. А саме – чого компанія «VISA», яка є американською, а не «Mastercard», яка є європейською.

Відповідь градоначальника – що це все міжнародні платіжні системи і порушення немає. Також він повідомив, що спочатку електронні квитки впроваджуватимуть в тролейбусах. Для цього хочуть зробити 63 тисячі карток для пільговиків. А далі – обладнати системою зчитування тролейбусів. Про те, у скільки це обійдеться міському бюджету і який буде зиск – мер не повідомив. Та раніше В. Малецький говорив, що впроваджуючи електронні квитки, хоче порахувати пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають