9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Вперше за три роки круїзний теплохід “Принцеса Дніпра” з ЄС прийшов до Києва (фото)

21 травня, до Києва прибуло круїзне судно з іноземними туристами, наступне за маршрутом порт Фетешті (Румунія) – Одеса -Миколаїв-Херсон-Запоріжжя-Дніпро-Київ.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, це перший такий рейс після трирічної перерви. У 2017 році між Києвом і Фетешті буде виконано дев’ять рейсів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Це велика радість, що ми відновлюємо пасажирське сполучення України з країнами ЄС річкою і морем. Після перерви в три роки – це перше судно, яке здійснює такий рейс. А в цьому році планується 9 рейсів, – підкреслив міністр і додав, – Це хороше початок для відновлення міжнародного сполучення. ми маємо величезний потенціал Дніпра і Південного Бугу, який ми повинні реалізувати.

Пасажирський теплохід “Принцеса Дніпра” типу річка-море має довжину 125 м і ширину 16,7 м. Раніше повідомлялося, що на його борту – 98 пасажирів з США і Німеччини.

Крім того, Українське Дунайське пароплавство заявляло про плани в 2017 році організувати новий маршрут для туристів по Дунаю, який буде починатися в Румунії і йти вгору по річці в Центральну Європу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають