9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Восени планується запустити рейс Київ – Багдад

У 2018 році планується відновлення прямого авіаційного сполучення між Україною і Багдадом. Навесні повинен бути запущений рейс за маршрутом Київ-Багдад, який буде виконувати іракська авіакомпанія.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

“Київ-Багдад – пряме авіасполучення. Зараз опрацьовуємо Угода і даємо зелене світло Iraqi Airways, так як МАУ поки не зацікавлена. Навесні 2018 року”, – уточнив заступник міністра.

Раніше в Мінінфраструктури інформували про зустріч Віктора Довганя і міністра транспорту Республіки Ірак Кадіма Аль-Хамами, яка відбулася напередодні, 29 листопада. Сторони наголосили на важливості відновлення прямого регулярного авіаційного сполучення між країнами, українська сторона звернулася до іракських колег з пропозицією активізувати переговорний процес щодо укладення відповідної міжурядової Угоди про повітряне сполучення і передала проект зазначеного документа.

Іракський міністр транспорту висловив надію на спрощення українською стороною візового режиму для громадян Іраку, а також розповів, хто може дати пасажиропотік до Києва – високу зацікавленість в подорожах в Україну він бачить в середовищі іракських студентів, бізнесменів, членів торгових палат, а також громадян Іраку, прибувають з метою лікування в медичних установах України. Крім того, іракська сторона повідомила про намір збільшувати кількість іракських студентів, що навчаються в навчальних закладах України з технічних дисциплін.

 

Останні новини:

Зараз читають