9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

«Volvo» поповнили тролейбусний парк Івано-Франківська

Сьогодні на вулиці Івано-Франківська вперше виїхали 2 тролейбуси «Volvo».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Курсуватимуть вони на маршруті №6. Попри те, що тролейбуси були у вжитку, їх стан дуже гарний. Вони пристосовані для маломобільних груп, пасажиромісткість – 145 осіб. Ще одна з особливостей – можливість автономного ходу. Тобто машини зможуть проїхати певний відрізок без підключення до електромережі. «Volvo», як і попередні «MAN», придбали та привезли з Австрії. Якщо машини покажуть себе гарно, то ще 14 таких «Електроавтотранс» планує придбати до кінця року.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк наголосив, що питання оновлення рухомого складу тролейбусного депо назрівало давно. Однак особливу увагу йому приділили лише у 2016, коли почали закуповувати бувші у вжитку австрійські тролейбуси. Зараз середній вік тролейбусів на КП – понад 20 років, наймолодшому “рогатому” – майже 10. З останніх покупок – 17 колишній у вжитку австрійських тролейбусів.

«Важливо розвивати мережу комунального транспорту – це наш пріоритет. Розуміємо, що зручний, доступний та недорогий транспорт – це не розкіш, а необхідність. Йдеться і про тролейбуси, і про автобуси», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Крім того, того року КП «Електроавтотранс» підписало договір з білоруським холдингом “Белкоммунмаш” про купівлю 29 нових тролейбусів за угодою з Європейським банком реконструкції та розвитку. Нові тролейбуси складатимуть в Луцьку, 25% комплектуючих – українського виробництва. Принциповою вимогою до виробника було використання українських моторів. Загалом, нові тролейбуси будуть доступними для маломобільних груп, оснащені кондиціонером, камерами.

Окрім оновлення депо, позитивні зміни чекають і на мережу електротранспорту. Наступний крок – будівництво тролейбусної лінії на БАМ, яку зведуть теж в межах договору з ЄБРР.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають