9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Вирішена проблема будівництва Подільського мосту

У Києві на Рибальському півострові знесли гуртожиток, що заважав будівництву Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Повідомляє Національний промисловий портал.

В рамках будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу у Києві на Рибальському півострові знесено гуртожиток, який перебував на шляху нового мосту. Знесення було проведено за декілька днів.

Знесення гуртожитку дозволить продовжити будівництво мосту в сторону Подолу, а саме до його промислової частини (район Київського річкового порту), та з’єднати нову автомагістраль з вулицею Набережно-Луговою.

Будівля знаходилася за адресою вулиця Електриків 31. У ній проживали робітники Київського підприємства “Кузня на Рибальському”. Жителів гуртожитку було переселено, а їх речі транспортовано. Тільки після повного звільнення будівлі, вона була знесена.

Одразу після знесення гуртожитку розпочалася підготовка до спорудження останньої опори естакади на Рибальському острові під №6. Наступний крок – будівництво мосту через Гавань.

Таким чином запланована траса проходження мосту збереглася. Відновляться роботи з лиття “фінальних” опор на Рибальському та будівництва заїзду на міст з вулиці Нижній Вал.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають