9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Viking Cruises відновлює круїзи між Києвом та Одесою

Швейцарська Viking Cruises, один з найбільших в світі операторів річкових круїзів, відновлює регулярну роботу в Україні після чотирирічної перерви.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порты Украины.

Компанією було заявлено виконання у 2018 році 10 річкових круїзів по Дніпру між Києвом та Одесою.

Згідно з повідомленням компанії, 11-денні тури з відвідуванням Києва, Кременчука, Дніпра, Запоріжжя, Херсона та Одеси заплановані в період з 17 травня по 24 вересня. Ціна туру стартує від $ 3,8 тисяч на людину, включаючи оплату перельоту з США. Перший круїз вже майже розпроданий.

Viking Cruises крім природних красот намагається привабити туриста в Україну яскравими народними традиціями, такими як: писанка, гарна українська кухня, такая як котлета по-київськи, а також багатою історією, пов’язаної з греками, вікінгами, татаро-монголами і козаками.

Компанія Viking Cruises розпочала діяльність в 1997 році з покупки чотирьох теплоходів в Росії. Зараз її флот налічує понад 60 суден, в тому числі чотири для океанських круїзів, які компанія організовує з 2015 року. Річкові круїзи компанії здійснюються по річках Європи, Волзі, Дніпру, Нілу, Янцзи і Меконгу.

В Україні до 2014 року компанія здійснювала круїзи на теплоході Viking Sineus (раніше – «Михайло Ломоносов») приблизно на 200 пасажирів, який останні роки стояв в Одесі. Компанія оголошувала про плани відновити круїзи в 2016 році, проте пізніше відмовилася від них.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають