9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Військовий арсенал у Калинівці під захистом трирівневої системи охорони (фото)

Військовий арсенал на Вінниччині продовжує обладнання комплексної системи безпеки. На ньому значно розширили штат підрозділу охорони, озброїли його сучасними технічними засобами та повністю перейшли на трирівневу систему охорони.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

У комплексі вона дозволяє цілодобово контролювати не лише технічну територію арсеналу, а й прилеглу зону. Наявні сили та засоби здатні протистояти диверсіям та терористичним актам із використанням безпілотних літальних апаратів. Підсилює убезпечення об’єкту кінологічний підрозділ.

blank

Охоронні периметри потенційно-небезпечних об’єктів обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони та освітленням. Так само встановлена і система відеоспостереження, де зображення з камер виводиться на монітор чергового з безпеки.

«Маємо можливість бачити відео з будь-якої камери на території арсеналу і, в разі потреби, ретельно оглянути конкретну ділянку, — розповідає командир військової частини полковник Микола Батюк. — КПП технічної території арсеналу обладнали сучасною системою контролю доступу з рамками та турнікетами. Тут же маємо вибухо- та металодетектори».

Командування арсеналу відзначає, що після створення комплексної системи безпеки, контроль технічної та прилеглої території став ефективнішим. Лише з початку цього року біля військового арсеналу затримано кількадесят порушників. Також військові зафіксували низку спроб прольоту безпілотників. Усі такі намагання придушували системами радіоелектронної боротьби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають