9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Військові понтонери спорудять тимчасову переправу на місці зруйнованого на Дніпропетровщині мосту

Військові понтонери з 808-го понтонно-мостового полку виручать цивільних на Дніпропетровщині, де обвалився міст над затокою Каховського водосховища.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Напередодні військовослужбовці частини з Одещини вирушили у Дніпропетровську область для розгортання понтонного мосту, що забезпечить рух цивільного транспорту через затоку.

Інформацію про залучення підрозділу опублікувала Служба автомобільних доріг в Одеській області:

Сьогодні зранку колонна 808-го понтонно-мостового полку вирушила з міста Білгород-Дністровськ до Дніпропетровської області для влаштування понтонної переправи поруч із зруйнованим мостом на дорозі Н-23 в Олексіївці.

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Одеській області Неділя, 24 травня 2020 р.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині над затокою Каховського водосховища під вантажівкою обвалився автомобільний міст.

За цим фактом в поліції відкрили три кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 367(службова недбалість), ч. 1 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) та ч.1 ст.291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України.

808-й понтонно-мостовий полк має значний досвід з розгортання відповідних постових переходів у короткий термін для потреб військових та неодноразово брав участь у відповідних маневрах, також він залучався для виконання завдань за призначенням у районі проведення АТО та ООС на Донбасі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають