9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Військові інженери відновлюють три аеродроми (фото)

Військові інженери з окремих інженерно-аеродромних батальйонів Повітряних Сил Збройних сил України відновлюють три військових аеродроми України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Зараз вони працюють на військових аеродромах у Василькові, Івано-Франківську та аеродромі Кульбакіне, де тривають роботи на злітно-посадкових смугах, стоянках літаків та руліжних доріжок.

Аналогічні роботи вже було завершено на аеродромах Старокостянтинів та Мелітополь, на останньому також було відновлено будинок чергової ланки, капітально відремонтований після багаторічної «стагнації».

Загалом цьогоріч сплановано відновити штучне покриття майже на 15 військових аеродромах Повітряних Сил ЗС України.

З 2014-го року роботи з відновлення мережі аеродромів проводяться регулярно, так у той рік Повітряні сили Збройних сил України розпочали відновлення трьох колишніх аеродромів: Мартиновка (м. Вознесенськ у Миколаївській області), Буялик (Одеська область) та Червоноглинське (м. Арциз в Одеській області).

В Мартиновці (м. Вознесенськ, Миколаївської області) до 2001 року базувався 642 винищувальний авіаполк на МіГ-29.

Аеродром Буялик (Одеська обл.) покинутий українськими військовими у 2003 році – до цього тут базувалися розвідувальні Су-24МР з 511-го розвідувального авіаполку.

Аеродром Червоноглинське (Арциз, Одеська обл.) як авіакомендатура існував до 2003 року, а до 1998 року тут базувалася 206 авіабаза (737 винищувальний авіаполк).

Роботи здійснюються підрозділами 28 окремого інженерно-аеродромного батальйону Повітряного командування «Південь» (м. Миколаїв) та 352 окремого інженерно-аеродромного батальйону Повітряного командування «Захід» (м. Хмельницький).

Завданням інженерно-аеродромних батальйонів є відновлення існуючої інфраструктури летовищ, а також будівництва нових аеродромів.

blank
Завершення робіт з демонтажу зруйнованих плит злітно-посадкової смуги аеродрому в Миколаєві Фото: ВМФ США/Lt. Amanda Caffey

У рамках міжнародних військових навчань Sea Breeze 2019 бійці 133-го будівельного батальйону флоту США (Naval Mobile Construction Battalion 133) допомагали у відновленні злітно-посадкової смуги військового аеродрому Кульбакіне в Миколаєві.

Американські військові будівельники за допомогою наявного в них обладнання демонтували зруйновані плити.

А вже на місці демонтованої сформували арматурну сітку та залили її бетоном, за для формування нової бетонної плити на злітно-посадковій смузі аеродрому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають