9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Відтепер у тролейбусах Чернівців можна розплатитися карткою

Компанія Mastercard і державний “Ощадбанк” реалізували комплексний проєкт по впровадженню безготівкової платіжної інфраструктури в тролейбусах Чернівців.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Тепер у пасажирів усіх міських тролейбусів (Чернівців) є максимально широкий доступ до безготівкової оплати: оплатити проїзд можна у кондуктора за допомогою мобільного валідатора, на стаціонарному терміналі в салоні тролейбуса, а також просто через смартфон за допомогою програми EasyWallet UA з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass”, – йдеться в повідомленні структури.

Відзначається, що в рамках проєкту були встановлені 67 стаціонарних і видані 60 мобільних валідаторів, крім того, компанія обладнала тролейбуси міста bluetooth-зчитувачами, які розпізнають пасажирів з встановленим додатком EasyWallet UA на смартфоні, як тільки їх власники входять в тролейбус.

“Оплатити проїзд можна двома способами: “свайпнув” повідомлення в EasyWallet UA при вході в електротранспорт або самостійно за допомогою мобільного додатку EasyWallet UA. Оплата здійснюється в додатку через цифровий гаманець Masterpass. Електронний квиток для проїзду в вигляді QR-коду зберігається в додатку і діє 60 хвилин з моменту покупки і дає право на один проїзд”, – уточнюється в повідомленні.

Вказується також, що після оплати мобільний і стаціонарний валідатори видають чек.

Відзначається, що технологічні рішення по безготівковій оплаті від Mastercard вже доступні, зокрема, в транспорті Києва, Львова, Мукачева, Івано-Франківська.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають