9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Відтепер у тролейбусах Чернівців можна розплатитися карткою

 • Компанія Mastercard і державний “Ощадбанк” реалізували комплексний проєкт по впровадженню безготівкової платіжної інфраструктури в тролейбусах Чернівців.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Тепер у пасажирів усіх міських тролейбусів (Чернівців) є максимально широкий доступ до безготівкової оплати: оплатити проїзд можна у кондуктора за допомогою мобільного валідатора, на стаціонарному терміналі в салоні тролейбуса, а також просто через смартфон за допомогою програми EasyWallet UA з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass”, – йдеться в повідомленні структури.

  Відзначається, що в рамках проєкту були встановлені 67 стаціонарних і видані 60 мобільних валідаторів, крім того, компанія обладнала тролейбуси міста bluetooth-зчитувачами, які розпізнають пасажирів з встановленим додатком EasyWallet UA на смартфоні, як тільки їх власники входять в тролейбус.

  “Оплатити проїзд можна двома способами: “свайпнув” повідомлення в EasyWallet UA при вході в електротранспорт або самостійно за допомогою мобільного додатку EasyWallet UA. Оплата здійснюється в додатку через цифровий гаманець Masterpass. Електронний квиток для проїзду в вигляді QR-коду зберігається в додатку і діє 60 хвилин з моменту покупки і дає право на один проїзд”, – уточнюється в повідомленні.

  Вказується також, що після оплати мобільний і стаціонарний валідатори видають чек.

  Відзначається, що технологічні рішення по безготівковій оплаті від Mastercard вже доступні, зокрема, в транспорті Києва, Львова, Мукачева, Івано-Франківська.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Катери Морської охорони посилили кордон з Білоруссю

  Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морської охорони Державної прикордонної служби посилив кордон з Білоруссю на...

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.